Náš tým

Patrik Bukovský
CEO
patrik@agenturapaseo.cz
Patrik s vámi sjedná ty nejlepší podmínky, je to specialista na obchod a online marketing. Nejvíce ho baví hledat cesty, jak efektivně propojit marketingové kanály do ucelené strategie, která povede k vytyčeným obchodním cílům. Jeho velkou vášní je především sport a posilování.
Šárka Kobrynová
Editor in chief
sarka@agenturapaseo.cz
Nejlepší PR články píše naše Šárka. Současně je také profík ve vyhledávání těch nejlepších kulturních a společenských akcí pro náš portál Kdykde.cz. Svůj volný čas ráda tráví se svou rodinou a přáteli u skleničky vína a čehokoliv dobrého. Její vášní je sbírat umění a design.
Do Thu Hang
Campaign manager
hang@agenturapaseo.cz
Hang zajistí, aby vaše placená reklama cílila tam, kam má s maximálním efektem a minimálním nákladem. Věnuje se správě PPC a RTB kampaní i kampaním na sociálních sítích. Má zkušenosti s prací na velkých projektech např. pro Madetu, Správu jeskyní ČR, tak i na těch menších. 

Stanislav Hulín
Sales manager
stanislav@agenturapaseo.cz

Standa komunikuje s našimi novými klienty, proto bude možná on první, kdo Vás od nás bude kontaktovat. 

Natálie Moravcová
Marketing and communication specialist
natalie@agenturapaseo.cz

Natálie má bohaté zkušenosti z našeho oboru, a proto dokáže velmi rychle řešit požadavky našich klientů. Vystudovala marketingovou komunikaci, PR a nyní si ještě zvyšuje svoji odbornost pro strategickou komunikaci.
Dominika Lésková
Editor
dominika@agenturapaseo.cz
Dominika má pod palcem divadla. Stará se o to, aby návštěvnící na našich stránkách vždy našli všechna aktuální představení svých oblíbených divadel. A když se zrovna nevěnuje tvorbě divadelního obsahu na našem portále, tak ji najdete někde v přírodě s rodinou, anebo v divadle.

POJĎME NAVÁZAT SPOLUPRÁCI