Náš tým

Patrik Bukovský
CEO
Patrik řídí celý náš team, dělá správná a rychlá rozhodnutí a také stojí za koncepcí komunikace s klienty a marketingu. Jelikož rád sportuje, žene i svůj team k co možná nejlepším výsledkům. Na Patrika se obraťte, pokud potřebujete v online marketingu nasměrovat, hned bude vědět kdo z našeho teamu je pro vás ten pravý.

Stanislav Hulín
Sales manager

Stanislav komunikuje s našimi novými klienty a řídí team obchodních zástupců. Je to specialista na obchod a online marketing a to správné řešení najde i pro Vás.  Pokud s námi ještě nejste v kontaktu, napište Standovi, obratem se s Vámi spojí a vyslyší každý Váš požadavek. 

Josef Jarmara
Business consultant

Pepa nám radí v mnoha pohledech na náš business. Jeho bohaté zkušenosti z on-line prostředí, ale i z prostředí agentur, publisherů developerů a seo mágů nám šetří spoustu času.

Anna Marie Nadstawková
Marketing assistant

Anička připravuje grafické podklady, spravuje sociální sítě a PPC kampaně pro naši agenturu i naše klienty.  Současně pracuje na zdokonalování obsahu našich webů.

Marek Vondráček
Sales representative

Marek je obchodní a marketingový stratég s citem pro grafiku. Buduje portfolio klientů, ke který přistupuje individuálně a sestavuje ideální kampaně na míru, zaměřené na dlouhodobou spolupráci a propagaci událostí a míst na našich portálech.

Marie Hájková
Sales representative

Marie pracuje s new business klienty, se kterými startuje dlouhodobé spolupráce i  ad hoc kampaně na našich portálech. 

Šárka Kobrynová
Editor in chief
Šárka řídí redakční team a sama je také redaktorkou, stará se především o placené záznamy našich zákazníků. Na Šárku se obraťte, pokud u nás již máte zveřejněny nějaké texty nebo jiné formáty a potřebujete v nich nějakou změnu, aktualizaci, nebo jinou úpravu.

Jana Poláková
Back office assistant

Jana je naší back office asistentkou. Komunikuje s klienty, kteří u nás již nakupují, stará se o kvalitní přípravu podkladů k jejich reklamám. Připravuje mediaplány a řadu důležitých produkčnícg věcí. Na starosti má také administrativní agendu a kanceláře naší agentury v Karlíně.

William Do Quoc
Cameraman & video editor

William je kameraman, režisér, mistr zvuku i střihač v jedné osobě. Natáčí naše videa a videa pro naše zákazníky. Profesionální výsledek je zaručen, protože William je puntičkář a hračička. Jeho práce najdete především ve videoprofilech na Vyletnik.cz

Dominika Mištíková
Editor

Dominika má pod palcem divadla. Stará se o to, aby návštěvnící na našich stránkách vždy našli všechna aktuální představení svých oblíbených divadel. A když se zrovna nevěnuje tvorbě divadelního obsahu na kdykde.cz, tak ji najdete někde v přírodě s rodinou, anebo v divadle.

Katarína Berounová
Editor
 

Katarína píše zajímavé tipy na výlety pro celou ČR. Systematicky pracuje na popisu zajímavých tipů pro každý kraj a pravidelně přináší nové a nové tipy kam vyrazit na výlet. S její skvělou prací se můžete potkat především na našem webu www.tipynavylet.cz.

Stela Chmelová
Editor

Stela je naše redaktorka Kdykde.cz a má na starost akce na hradech a zámcích po celé ČR. Její další parketou jsou i akce pro děti a alternativní akce různorodých žánrů. Pokud se Stela nevěnuje doplňování našeho kalendáře a své rodině, tak je jejím největším koníčkem herectví, kterému se již řadu let věnuje. 

Kateřina Šimková

Editor

Katka má široký záběr, ale jednu věc mají všechny společnou – děti! Katka je redaktorkou portálu Rodinnevylety.cz a píše senza články. Píše na základě vlastních zkušeností, o věcech, které s dětmi zažívá. Je také redaktorkou kulturního portálu Kdykde.cz.

Veronika Němcová
Editor

Veronika se stará o to, aby na Kdykde.cz nebyla převaha akcí pro děti. Nasazuje především koncerty, a i přesto, že má nejraději rockovější muziku, nasazuje akce napříč všemi žánry. Ani multižánrové akce jí nejsou cizí, a tak má pod palcem také různorodé festivaly a slavnosti.

NAPIŠTE NÁM