Náš tým

Patrik Bukovský
CEO
patrik@agenturapaseo.cz
Patrik s vámi sjedná ty nejlepší podmínky, je to specialista na obchod a online marketing. Nejvíce ho baví hledat cesty, jak efektivně propojit marketingové kanály do ucelené strategie, která povede k vytyčeným obchodním cílům. Jeho velkou vášní je především sport a posilování.
Do Thu Hang
Campaign manager
hang@agenturapaseo.cz
Hang zajistí, aby vaše placená reklama cílila tam, kam má s maximálním efektem a minimálním nákladem. Věnuje se správě PPC a RTB kampaní i kampaním na sociálních sítích. Má zkušenosti s prací na velkých projektech např. pro Madetu, Správu jeskyní ČR, tak i na těch menších. 
Šárka Kobrynová
Editor in chief
sarka@agenturapaseo.cz
Nejlepší PR články píše naše Šárka. Současně je také profík ve vyhledávání těch nejlepších kulturních a společenských akcí pro náš portál Kdykde.cz. Svůj volný čas ráda tráví se svou rodinou a přáteli u skleničky vína a čehokoliv dobrého. Její vášní je sbírat umění a design.
Dominika Lésková
Editor
dominika@agenturapaseo.cz
Dominika má pod palcem divadla. Stará se o to, aby návštěvnící na našich stránkách vždy našli všechna aktuální představení svých oblíbených divadel. A když se zrovna nevěnuje tvorbě divadelního obsahu na našem portále, tak ji najdete někde v přírodě s rodinou, anebo v divadle.

Natálie Moravcová
Marketing and communication specialist
natalie@agenturapaseo.cz

Natálie má bohaté zkušenosti z našeho oboru, a proto dokáže velmi rychle řešit požadavky našich klientů. Vystudovala marketingovou komunikaci, PR a nyní si ještě zvyšuje svoji odbornost pro strategickou komunikaci.

Jiří Chroust
Editor

Jirka je mladík plný sil, který pro vás aktualizuje pravidlené programy událostí. Současně se intenzivně vzdělává během studia na vysoké škole.

POJĎME NAVÁZAT SPOLUPRÁCI