NAŠE REFERENCE

„Agentura Paseo je historicky jedním z našich hlavních strategických partnerů v oblasti propagace volnočasových aktivit. Oceňuji dlouhodobou profesionální spolupráci, zajímavé finanční podmínky, atraktivní akční nabídky a hlavně individuální přístup s maximálním soustředěním na naši cílovou skupinu.“
PhDr. Pavel Kožíšek ředitel Divadla kouzel a Muzea fantastických iluzí

Zoo Liberec s Agenturou Paseo pracuje již řadu let. Od začátku této spolupráce si Paseo drží svůj vysoký standard služeb, vstřícnost, flexibilitu a milou komunikaci. Pohlídají za vás všechny termíny, což je pro přetížený marketing zoologické zahrady neocenitelná služba.

Ing. Marta Dostálová
Zoo Liberec

Se spoluprací s Agenturou Paseo jsem spokojený. Naší kooperaci provází vždy spolehlivé jednání a dodání smluvených výsledků.

Doporučil bych ji i ostatním.

Robert Vujtek, 
Reditel Retro muzea Praha

Služby na profesionální úrovni, vstřícné jednání a pro podporu návštěvnosti motýlích domů Papilonia vždy přínosná spolupráce.

Se vší odpovědností mohu firmu Agentura Paseo doporučit.

Michael Kučera 
Jednatel Motýlí domy Papilonia

"Spolupráci s Agenturou Paseo hodnotíme pozitivně. Ceníme si zejména profesionálního přístupu a vyřešení požadavků vždy k naší spokojenosti. Můžeme doporučit!"
Turistické informační centrum Opava

Naše agentura, která pořádá koncerty jazzu a world music, promuje své akce mimo jiné i prostřednictvím portálu Kdykde.cz, a to v různých formách. Využíváme např. PR článků, topování akcí, newsletterů i soutěží. Samozřejmostí je i publikování koncertů v kalendáři kulturních akcí. Během víceleté spolupráce nám společnost Paseo dokáže přizpůsobit nabídku služeb našim aktuálním potřebám a s dalšími novými možnostmi nás vždy ihned seznámí. 

P&J Music s.r.o.
Stanislava Nováková

Díky spolupráci s Agenturou Paseo se nám podařilo oslovit velkou skupinu lidí, kteří rádi cestují po naší zemi a nabídnout jim zajímavosti a atraktivity naší turistické oblasti. Cestovatelé, kteří čerpají informace z jejich turistických portálů, se stali významnou návštěvnickou skupinou, což dlouhodobě pomáhá rozvoji cestovního ruchu u nás na jihu Čech.

Michal Jánský
jednatel Píseckem, s.r.o.
 

Agenturu Paseo jsme začali využívat minulý rok během jara. Jelikož disponujeme pouze vnitřním prostorem, máme v průběhu letních měsíců nižší vytíženost. Portály agentury nám ale dokážou přilákat zákazníky celoročně. Navíc je možné domluvit si formát na míru a za rozumnou cenu!

Martin Růžička
Marketingový manažer
Rodinný zábavní park Superland


S Agenturou Paseo spolupracujeme již od roku 2016. Vždy nám na míru ochotně připraví atraktivní mix reklamních formátů na portálech pro volný čas, díky kterým jsem dokázali přilákat k návštěvě do našeho města mnoho čtenářů. Nemohu si naši součinnost a všechny z týmu vynachválit a všem vřele agenturu doporučuji.  A navíc za nás hlídá termíny pro zaslání podkladů.

Ing. Michaela Kalousková
Infocentrum Město Tábor

S Agenturou Paseo spolupracujeme delší dobu a vždy jsme byli velmi spokojeni. Ceníme si možnosti prezentovat se na cestovatelských portálech v článcích, TOP akcích i Newsletteru a oslovovat tak nové potencionální návštěvníky, stejně tak informovat o novinkách v zoo.

Jana Ambrožová 
Zoologická zahrada Dvorec

S portálem Kdykde.cz mám velmi dobré zkušenosti, za přijatelný poplatek jsou naše koncerty agentury Brnokoncert-CZ. Velmi prakticky komunikovány a zviditelňovány nejen na tomto webu, ale i ve vyhledávačích. Naši návštěvníci tak mají pohodlný a přehledný přístup k informacím o našich akcích.

Pavel Tesař
Brnokoncert-CZ

"S Agenturou Paseo jsme plně spokojeni. Kromě běžné nabídky jsou flexibilní a umožňují služby „na míru“. Výhodou je i neustálý rozvoj a rozšiřování nabídky dle aktuálních trendů cestovního ruchu i naší organizace."
Mgr. Jiří Hofman, Ph.D. Vedoucí odborných programů, propagace a informačního centra Pevnost Terezín

S Agenturou Paseo jsme velice spokojeni. Komunikace je na špičkové úrovni. Oceňujeme profesionální organizační přístup, včetně hlídání termínů. Agenturu Paseo hodnotíme 10/10.

Josef Hospodka
CEKUS Chotěboř

S Agenturou Paseo spolupracujeme již druhým rokem a jsme maximálně spokojeni. Vstřícné jednání, ochota spolupráce a pomoc při propagaci jak samotného Muzea hraček Stuchlíkovi tak i akcí, které muzeum pořádá. Můžeme jen doporučit.

Michaela Bousová, DiS.
marketing Muzea hraček Stuchlíkovi

Agentura PASEO se v posledním roce stala našim užitečný partnerem při propagaci našich událostí pro veřejnost. Oceňujeme rychlou a vstřícnou komunikaci a flexibilitu při zpracování objednávek.

Viktor Hlúpik
Marketing Manager Hamleys

Milý týme reklamní agentury Paseo,
rád bych vám napsal tuto kladnou referenci týkající se naší spolupráce Spolupracovali jsme s vámi na několika reklamních kampaních a musím říct, že jsme s vašimi službami velmi spokojeni.

Vaše Agentura Paseo se ukázala jako profesionální a kreativní tým, který má hluboké porozumění našim potřebám a cílům. Vaše schopnost naslouchat a přizpůsobit se našim specifickým podmínkám je obdivuhodná. Od začátku až do konce každé kampaně jste nám poskytovali prvotřídní servis a vždy představili inovativní a efektivní řešení.

Váš tým má vynikající znalosti a dovednosti v oblasti reklamy a marketingu. Vaše strategie a nápady nám pomohly najít naši značku a dosáhnout vynikajících výsledků. Byli jsme ohromeni vaším týmem grafických designérů, kteří vytvořili úžasné vizuální prvky pro naši kampaň.

Další důležité vlastnosti vaší agentury jsou vaše včasnost a spolehlivost. Vždy jste dodrželi termíny a splnili naše očekávání. Komunikace s vámi byla hladká a efektivní, což nám dává jistotu, že jsme ve správných rukou.

Děkuji vám za vaši tvrdou práci a nadšení, které jste do naší spolupráce vložili. Bylo nám potěšením spolupracovat s vámi a těšíme se na budoucí projekty. 


Doporučuji agenturu Paseo každému, kdo hledá kvalitní a profesionální reklamní služby.

Dan Čagánek
Hobby Výstaviště Kroměříž


S agenturou Paseo s.r.o se nám spolupracuje velmi dobře, reakce jsou rychlé a přesné bez náročného zasílání podkladů. Agentura si vše sama vybírá z našich webových stránek. Mohu jen doporučit takovou spolupráci na propagaci.

Luděk Jiřík
Divadlo Minaret

Skvělý přístup k zákazníkům a velice snadná domluva. Vždy se můžeme spolehnout na individuální řešení našich požadavků, stejně jako na bezchybné dodržování termínů.

Škoda Muzeum 

 

POJĎME NAVÁZAT SPOLUPRÁCI

Kontaktujte nás, rádi se s vámi spojíme a probereme podrobnosti. Pokud budete mít zájem, navštívíme vás a za 30 min. odprezentujeme.

Patrik Bukovský
CEO