REFERENCE A RECENZE

„Agentura Paseo je historicky jedním z našich hlavních strategických partnerů v oblasti propagace volnočasových aktivit. Oceňuji dlouhodobou profesionální spolupráci, zajímavé finanční podmínky, atraktivní akční nabídky a hlavně individuální přístup s maximálním soustředěním na naši cílovou skupinu.“
PhDr. Pavel Kožíšek ředitel Divadla kouzel a Muzea fantastických iluzí

Zoo Liberec s Agenturou Paseo pracuje již řadu let. Od začátku této spolupráce si Paseo drží svůj vysoký standard služeb, vstřícnost, flexibilitu a milou komunikaci. Pohlídají za vás všechny termíny, což je pro přetížený marketing zoologické zahrady neocenitelná služba.

Ing. Marta Dostálová
Zoo Liberec

Se spoluprací s Agenturou Paseo jsem spokojený. Naší kooperaci provází vždy spolehlivé jednání a dodání smluvených výsledků.

Doporučil bych ji i ostatním.

Robert Vujtek, 
Reditel Retro muzea Praha

Služby na profesionální úrovni, vstřícné jednání a pro podporu návštěvnosti motýlích domů Papilonia vždy přínosná spolupráce.

Se vší odpovědností mohu firmu Agentura Paseo doporučit.

Michael Kučera 
Jednatel Motýlí domy Papilonia

"Spolupráci s Agenturou Paseo hodnotíme pozitivně. Ceníme si zejména profesionálního přístupu a vyřešení požadavků vždy k naší spokojenosti. Můžeme doporučit!"
Turistické informační centrum Opava

Naše agentura, která pořádá koncerty jazzu a world music, promuje své akce mimo jiné i prostřednictvím portálu Kdykde.cz, a to v různých formách. Využíváme např. PR článků, topování akcí, newsletterů i soutěží. Samozřejmostí je i publikování koncertů v kalendáři kulturních akcí. Během víceleté spolupráce nám společnost Paseo dokáže přizpůsobit nabídku služeb našim aktuálním potřebám a s dalšími novými možnostmi nás vždy ihned seznámí. 

P&J Music s.r.o.
Stanislava Nováková

Díky spolupráci s Agenturou Paseo se nám podařilo oslovit velkou skupinu lidí, kteří rádi cestují po naší zemi a nabídnout jim zajímavosti a atraktivity naší turistické oblasti. Cestovatelé, kteří čerpají informace z jejich turistických portálů, se stali významnou návštěvnickou skupinou, což dlouhodobě pomáhá rozvoji cestovního ruchu u nás na jihu Čech.

Michal Jánský
jednatel Píseckem, s.r.o.
 

Agenturu Paseo jsme začali využívat minulý rok během jara. Jelikož disponujeme pouze vnitřním prostorem, máme v průběhu letních měsíců nižší vytíženost. Portály agentury nám ale dokážou přilákat zákazníky celoročně. Navíc je možné domluvit si formát na míru a za rozumnou cenu!

Martin Růžička
Marketingový manažer
Rodinný zábavní park Superland


S Agenturou Paseo spolupracujeme již od roku 2016. Vždy nám na míru ochotně připraví atraktivní mix reklamních formátů na portálech pro volný čas, díky kterým jsem dokázali přilákat k návštěvě do našeho města mnoho čtenářů. Nemohu si naši součinnost a všechny z týmu vynachválit a všem vřele agenturu doporučuji.  A navíc za nás hlídá termíny pro zaslání podkladů.

Ing. Michaela Kalousková
Infocentrum Město Tábor

S Agenturou Paseo spolupracujeme delší dobu a vždy jsme byli velmi spokojeni. Ceníme si možnosti prezentovat se na cestovatelských portálech v článcích, TOP akcích i Newsletteru a oslovovat tak nové potencionální návštěvníky, stejně tak informovat o novinkách v zoo.

Jana Ambrožová 
Zoologická zahrada Dvorec

S portálem Kdykde.cz mám velmi dobré zkušenosti, za přijatelný poplatek jsou naše koncerty agentury Brnokoncert-CZ. Velmi prakticky komunikovány a zviditelňovány nejen na tomto webu, ale i ve vyhledávačích. Naši návštěvníci tak mají pohodlný a přehledný přístup k informacím o našich akcích.

Pavel Tesař
Brnokoncert-CZ

"S Agenturou Paseo jsme plně spokojeni. Kromě běžné nabídky jsou flexibilní a umožňují služby „na míru“. Výhodou je i neustálý rozvoj a rozšiřování nabídky dle aktuálních trendů cestovního ruchu i naší organizace."
Mgr. Jiří Hofman, Ph.D. Vedoucí odborných programů, propagace a informačního centra Pevnost Terezín

S Agenturou Paseo jsme velice spokojeni. Komunikace je na špičkové úrovni. Oceňujeme profesionální organizační přístup, včetně hlídání termínů. Agenturu Paseo hodnotíme 10/10.

Josef Hospodka
CEKUS Chotěboř

S Agenturou Paseo spolupracujeme již druhým rokem a jsme maximálně spokojeni. Vstřícné jednání, ochota spolupráce a pomoc při propagaci jak samotného Muzea hraček Stuchlíkovi tak i akcí, které muzeum pořádá. Můžeme jen doporučit.

Michaela Bousová, DiS.
marketing Muzea hraček Stuchlíkovi

Agentura PASEO se v posledním roce stala našim užitečný partnerem při propagaci našich událostí pro veřejnost. Oceňujeme rychlou a vstřícnou komunikaci a flexibilitu při zpracování objednávek.

Viktor Hlúpik
Marketing Manager Hamleys

Milý týme reklamní agentury Paseo,
rád bych vám napsal tuto kladnou recenzi týkající se naší spolupráce Spolupracovali jsme s vámi na několika reklamních kampaních a musím říct, že jsme s vašimi službami velmi spokojeni.

Vaše Agentura Paseo se ukázala jako profesionální a kreativní tým, který má hluboké porozumění našim potřebám a cílům. Vaše schopnost naslouchat a přizpůsobit se našim specifickým podmínkám je obdivuhodná. Od začátku až do konce každé kampaně jste nám poskytovali prvotřídní servis a vždy představili inovativní a efektivní řešení.

Váš tým má vynikající znalosti a dovednosti v oblasti reklamy a marketingu. Vaše strategie a nápady nám pomohly najít naši značku a dosáhnout vynikajících výsledků. Byli jsme ohromeni vaším týmem grafických designérů, kteří vytvořili úžasné vizuální prvky pro naši kampaň.

Další důležité vlastnosti vaší agentury jsou vaše včasnost a spolehlivost. Vždy jste dodrželi termíny a splnili naše očekávání. Komunikace s vámi byla hladká a efektivní, což nám dává jistotu, že jsme ve správných rukou.

Děkuji vám za vaši tvrdou práci a nadšení, které jste do naší spolupráce vložili. Bylo nám potěšením spolupracovat s vámi a těšíme se na budoucí projekty. 


Doporučuji agenturu Paseo každému, kdo hledá kvalitní a profesionální reklamní služby.

Dan Čagánek
Hobby Výstaviště Kroměříž


S agenturou Paseo s.r.o se nám spolupracuje velmi dobře, reakce jsou rychlé a přesné bez náročného zasílání podkladů. Agentura si vše sama vybírá z našich webových stránek. Mohu jen doporučit takovou spolupráci na propagaci.

Luděk Jiřík
Divadlo Minaret

Skvělý přístup k zákazníkům a velice snadná domluva. Vždy se můžeme spolehnout na individuální řešení našich požadavků, stejně jako na bezchybné dodržování termínů.

Škoda Muzeum 

 

Zajímavé recenze?

Přesvědčili Vás reference na naši agenturu? Kontaktujte nás, rádi se s vámi spojíme a probereme podrobnosti. 

Patrik Bukovský
CEO