PROVOZUJETE TURISTICKÉ SLUŽBY A CÍLE?
PŘEMÝŠLÍTE, JAK ZACHRÁNIT SEZÓNU?

Dopad nového typu koronaviru na tuzemský cestovní ruch je obrovský. Po zklidnění situace a rozvolnění tvrdých opatření to budou právě čeští občané, kteří budou moci následky epidemie v domácím turistickém ruchu alespoň trochu zmírnit.

Cestovní ruch brzy opět, alespoň částečně, ožije a turisté se začnou vracet do hotelů a penzionů po celé ČR. Myslete na otevření turistické sezóny v ČR už teď a zajistěte si rezervace svých hostů včas. Nespoléhejte se na rezervační platformy Booking a AirBNB, které letos nepřinesou tolik rezervací. Buďte vidět všude!

S čím vám pomůžeme?

Nemáte zkušenosti s online reklamou? Rádi vám poradíme. Vyplňte, prosím, tento krátký formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Kampaně v PPC systémech
Sklik, Google Ads

Kampaně na portálech pro volný čas

Kampaně na sociálních sítích Facebook, Instagram

Publikace i sepsání PR článků

Proč svěřit kampaně do našich rukou?

15 let provozujeme internetové portály zaměřené na trávení volného času v ČR

Nabízíme vám zajímavé bonusové čerpání, napříč našimi formáty, ke kampani zdarma

Proč se prezentovat na volnočasových portálech?

V naší síti návštěvníci najdou celou řadu míst, kam můžou vyrazit. Mohou vyhledávat mezi množstvím nápadů od rodinných výletů s dětmi, přes cyklistické trasy až po kalendář akcí. Díky tomu budou mít vždy přehled o tom, jaké zajímavé akce se kde konají, a mohou si tak naplánovat tu nejlepší dovolenou podle jejich možností a zájmů.

Podpořte prezentaci vašeho hotelu, penzionu či turistického cíle i na našich volnočasových portálech, aby si návštěvníci mohli naplánovat vše na jednom místě.

Připojte se k nám a nabídněte vaše služby našim návštěvníkům, kterých je v průměru 500 000 měsíčně.

Proč se zaměřit i na propagaci skrze sociální sítě?

Letošní sezóna bude pro ubytovací a turistické služby úplně jiná. Zatímco v předchozích letech většinu rezervací pokrývali turisté ze zahraničí, tento rok budou hoteliéři a majitelé turistických služeb po celé ČR cílit spíše na český trh.

Rezervační systémy, na které jste byli zvyklí vám pro naplnění kapacit letos nepostačí. Využijte proto všechny možné komunikační kanály na maximum. Vytvořte si kampaně na Facebooku a Instagramu, kde lidé většinou tráví nejvíce času.

My v Agentuře Paseo jsme připraveni vám pomoci. Svěřte správu kampaní na sociálních sítích do rukou našim odborníkům. Ti se postarají o správné nastavení, a vy tak budete mít více času na vaše hosty. 

Přečtěte si recenze na Agenturu Paseo.

Spolupracovali s námi

MÁTE DOTAZ?

Kontaktujte nás, rádi se s vámi spojíme a probereme podrobnosti. 

Patrik Bukovský
CEO