MEDIAPLÁN - zarezervujte si termíny

pro Vyletnik.cz, Kdykde.cz. Rodinnevylety.cz, Tipynavylet.cz, Holiday.cz


Po objednávce ihned rezervujte termíny.

Rezervace termínů je velmi důležitá, termíny v našem mediaplánu se rychle plní. Naplánovaný termín už vám nikdo nevezme. Termíny u nás začínají pondělkem a pokud není objednáno jinak, trvají do neděle.

Některé naše formáty (především zviditelnění na hl. stranách TOP akce, Tip týdne a PR články) mají omezený počet pozic na jeden týden. Proto je tak důležité si termín rezervovat.

Objednali jste například 4x TOP akce a 2x PR článek?

Zarezervujte si termíny dopředu pro každou jednu pozici, i když ještě nemáte podklady k samotné akci. Termíny rezervované na poslední chvíli nejspíš nebudou volné! 

Jak zarezervovat termín?

Ideálně v této podobě: Pozice /datum zveřejnění/název akce. Datum zveřejnění doporučujeme plánovat 7-10 dnů před samotnou událostí. Rezervace plánujte vždy od pondělí.

Pozice Datum zveřejnění Název akce (nepovinné)
TOP akce
TOP akce
Emailing
PR článek
Branding

Termíny k rezervaci nám pošlete na: mediaplan@agenturapaseo.cz


Kdy dodat podklady?

Na zaslaní podkladů máte čas, stačí je dodat týden před zveřejněním (do středy). Jak připravit podklady pro jednotlivé formáty najdete zde.

Pokud máte hotovou rezervaci termínu, nemusíte s podklady spěchat. Sami se vám připomeneme, pokud nám budou před rezervovaným termínem podklady chybět.

Pozor! Pokud ani po našem připomenutí neobdržíme podklady do dne plánovaného zveřejnění, naplánovaný termín bohužel propadá.

Změna termínu?

Naplánované termíny lze posunout, pokud je volno.

Podklady

Podklady dodejte nejpozději v týdnu před zveřejněním (do středy).